Leisi Maastikutriatlon 2021

27.07.2021 toimus traditsiooniline Leisi maastikutriatlon. Ilm oli ilus  – sooja üle 20 kraadi, vaikne põhjatuul ja vesi ei olnud ka väga külm.

Eraldi trenni selle võistluse jaoks ma ei teinud, vaid paar korda enne võistlust sai ujumas käidud.

Mida öelda –  ujumises oleksin veidi kiiremini tahtnud edeneda kuna tuult see kord ei olnud aga kiiresti ujumine nõuab veidi harjutamist ka, siis  tuli nii nagu tuli.

Ujumine –  350m  – aeg 08:29,

Vahetusala – aeg 01:54,8

Maastikuratas – ca 11 km  – aeg 27:11,8

Vahetusala – aeg 01:30,2

Maastikujooks – 2,5km – aeg 19:46,9

Kogu aeg: 58 minutit 52,94 sekundit andis mulle 19 koha 27 osaleja hulgas.  Kaotus võitjale 14 minutit ja 18 sekundit

Võrreldes viimase korraga 2019 aastal on progress 35 sekundit mis põhiliselt tuli ujumise arvelt, sest rattasõidu aeg oli sekundipealt sama ja jooksin/hüppasin  ka 10 sekundit kiiremini.

Vahetusalad olid seekord oluliselt aeglasemad – seega on millega tööd teha. Aga  võistlus ise on tore ja kui vähegi võimalik siis lähen järgmine aasta kindlast uuesti.