Rattakoti rent


1) AEROCOMFORT MTB MY 19

2)AEROCOMFORT 3.0 TSA TRIATHLON

Tugevast, kuid kokkuvolditavast materjalist Scicon kohver teeb reisimise nii lihtsaks, kui võimalik. Sciconi rattakoti geniaalsus seisneb sisemises metallist rattaaluses, mis lukustab teie jalgratta paigale. Patenteeritud väliskesta kuju võimaldab hoida juhtraua ja istmeposti paigal, ilma neid eemaldamata või viltu keeramata. Ratta pakkimine võtab aega vaid mõne minuti ja võid kindel olla – sinu väärtuslik pagas on hästi hoitud. Plug and play disain, kus tööriistu pole vaja. Ratta reisiks pakkimine on esimest korda lihtne nagu lapse mäng!

Universaalne kaitse ning nutikas sisemiste kaitsepatjade ja turvavööde süsteem tagavad, et teie jalgratas jõuab ühes tükis sihtkohta. Üle 40 aasta kestnud uurimis- ja arendustegevuse ning katsetamise käigus koos arvukate professionaalsete rattameeskondade ja tuhandete sportlastega, kes on selle rattareisikotiga üle maailma reisinud, võime kindlalt väita, et Scicon Sports AeroComfort on parim rattakott, mille leiate turult. Lihtne pakkida, töökindel ja vastupidav, samas kerge ja mugav kaasas kanda.

KETASPIDURI VALMIDUS:
Kinnitussüsteem võimaldab paigaldada jalgrattaid, millel on standardne kiirkinnitus või 12 mm võllimõõt. Vaikimisi ühilduv Thru Axle läbivõlliga, lisaks sisaldab kott ka Thru Axle to Quick release adapterit.

Saadaval kahes variandis ja kotid asuvad Saaremaal Kuressaares

ratas kinnitatakse kohvrisse tugeva raami külge
kohvrisse mahub üks paar jookse
sisemus on kaetud pehme polstriga vältimaks kriimustusi
kohver veereb neljal rattal, mis pööravad
lukustatav (lukk kuulub komplekti)

AEROCOMFORT MTB MY19
AEROCOMFORT 3.0 TSA TRIATHLON

Hinnad:

Päev: 8€
Nädal: 50€
Kuu: 100€
(Lisandub ka 100€ tagatistasu)

Tellimiseks täida allolev vorm ja saada -vastame 24h jooksul

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Nimi